fbpx

Zuzanna Leszczyńska

Zuzanna Leszczyńska

Jestem psychologiem i psychoterapeutą dziecięcym, pracuję w nurcie psychodynamicznym. Prowadzę psychoterapię indywidualną dzieci, zajmuję się okołoporodową pomocą psychologiczną oraz udzielam konsultacji terapeutycznych rodzicom dzieci do 3 r.ż.

Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego. Jestem absolwentką Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. W ramach szkoły ukończyłam fakultet Psychodynamicznej Psychoterapii Młodzieży.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Sekcji Psychoterapii Dzieci i Młodzieży działającej w ramach PTPPd. Ukończyłam również szereg szkoleń z zakresu pracy z dziećmi i młodzieżą.

Prowadzoną psychoterapię poddaję superwizji. Dzięki temu dbam o to, aby praca z pacjentami była rzetelna oraz właściwa dla ich indywidualnych potrzeb i trudności.

Doświadczenie zawodowe zdobywane zarówno w placówkach publicznych, jak i niepublicznych, min. na oddziale psychiatrycznym dla dzieci i młodzieży, poradni zdrowia psychicznego, poradni psychologiczno-pedagogicznej, pozwala mi skutecznie prowadzić psychoterapię.  W pracy przestrzegam standardów etyki zawodowej.

Małe dzieci (do 3 roku życia)
Pomoc małym dzieciom, od urodzenia do 3 roku życia, wiąże się z wczesną relacją między dzieckiem a rodzicem, w związku z czym praca terapeutyczna zazwyczaj odbywa się w diadzie matka-dziecko. Pomocy udzielam kiedy u dziecka występują takie trudności jak:

  • nadmierny, długotrwały, trudny do zrozumienia przez rodzica płacz,
  • problemy ze snem,
  • problemy z jedzeniem,
  • problemy z treningiem czystości,
  • problemy z zachowaniem,
  • nasilone lęki.

Podjęcie pracy terapeutycznej poprzedzone jest cyklem 2-3 spotkań konsultacyjnych.

Przewiń na górę
Call Now Button