fbpx

Małgorzata Przybylska

Małgorzata Przybylska

Ukończyłam filologię polską na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego, następnie studia podyplomowe z logopedii w Międzywydziałowym Studium Kształcenia Pedagogicznego Uniwersytetu Szczecińskiego, natomiast  na Wydziale Nauk o Zdrowiu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w ramach studiów podyplomowych zdobyłam specjalizację z neurologopedii.   

Jako logopeda ze specjalizacją z neurologopedii prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe z dziećmi z zaburzeniami artykulacji i opóźnionym rozwojem mowy.

Prowadzę także terapię indywidualną z osobami, które częściowo lub całkowicie utraciły zdolność komunikacji i zmagają się ze skutkami afazji, dyzartrii oraz dysfagią (czyli zaburzeniami przełykania) na skutek urazów neurologicznych oraz chorób neurodegeneracyjnych.

W pracy bardzo ważne jest dla mnie nawiązanie dobrego, opartego na poczuciu bezpieczeństwa i zaufaniu, kontaktu z pacjentem. Metody i techniki pracy zawsze dobieram indywidualnie, uwzględniając możliwości i potrzeby każdego pacjenta.

Mottem- inspiracją  jest dla mnie myśl Ralpha W. Emersona „Gdy słucham, co mówisz, słyszę, kim jesteś”.

Wizytę u specjalisty można umówić wybierając dogodny termin:

Małgorzata Przybylska - ZnanyLekarz.pl
Przewiń na górę
Call Now Button