fbpx

Małgorzata Fuławka

Małgorzata Fuławka

Jestem absolwentką katedry pedagogiki Uniwersytetu Szczecińskiego i dyplomowaną psychoterapeutką Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Ukończyłam także studia podyplomowe i szkolenia nadające kwalifikacje socjoterapeuty, terapeuty pedagogicznego, terapeuty integracji sensorycznej, trenera biznesu i trenera TUS.

Od ponad 20 lat pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, prowadząc terapię psychologiczną i pedagogiczną, socjoterapię, zajęcia psychoedukacyjne, szkolenia i warsztaty. Prowadzę także własny gabinet terapii, w którym pomagam m.in. dzieciom i młodzieży o specjalnych potrzebach edukacyjnych, z dysleksją, zaburzeniami SI i różnorodnymi trudnościami w rozwoju.

Prowadzę psychoterapię dzieci, młodzieży i dorosłych w nurcie psychodynamicznym, wywodzącym się z psychoanalizy. Metoda ta opiera się na stworzeniu pomiędzy terapeutą a pacjentem silnej relacji, w której mogą ujrzeć światło dzienne dotychczas nieuświadomione popędy, motywacje i schematy postępowania pacjenta, leżące u podstaw pojawiających się w jego życiu problemów, trudnych objawów psychologicznych i somatycznych, obniżenia nastroju i samooceny, kłopotów w nawiązywaniu bliskich relacji w życiu osobistym i w pracy, czy powtarzających się błędnych decyzji życiowych.

Psychoterapia psychodynamiczna jest polecana w leczeniu większości zaburzeń psychicznych – nerwic, zaburzeń depresyjnych i lękowych oraz zaburzeń osobowości. Podczas spotkań z terapeutą pacjent wyrusza w najpiękniejszą i najważniejszą podróż swojego życia – podróż w głąb samego siebie, a to, co tam odkryje, zmieni go na zawsze.

Wizytę u specjalisty można umówić wybierając dogodny termin:

Małgorzata Fuławka - ZnanyLekarz.pl
Przewiń na górę
Call Now Button