fbpx

Maciej Paszkowski

Maciej Paszkowski

Jestem nauczycielem, socjoterapeutą oraz psychoterapeutą (w trakcie szkolenia). Pracuję w nurcie psychodynamicznym z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Doświadczenie zawodowe zdobywałem odbywając praktykę i staż na ogólnym oddziale psychiatrycznym w SPS ZOZ Zdroje oraz jako pomoc psychologiczno-pedagogiczna w Bursie Szkolnej Nr 2 w ZSO Nr 7 w Szczecinie” Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji u superwizorów rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Psychiatryczne.

Regularnie podnoszę kompetencje uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach. W swojej pracy przestrzegam standardów etyki zawodowej.

Moje umiejętności z zakresu psychoterapii doskonalę w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz Polskie Towarzystwo Psychologiczne. W ramach pogłębienia wiedzy dotyczącej psychoterapii dzieci i młodzieży ukończyłem „Psychodynamiczne Studium Socjoterapii oraz Psychoterapii młodzieży” oraz odbyłem szkolenia:

  • „Setting w pudełku czyli o psychodynamicznej psychoterapii dzieci”,

  • „Psychoterapia młodzieży – techniki pracy z nastolatkiem”,

  • „Psychoterapia młodzieży w depresji”,

  • „Uczeń z obniżonym nastrojem i depresją”.

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Przewiń na górę
Call Now Button