fbpx

Katarzyna Libiszewska

Katarzyna Libiszewska

Psychoterapeuta (w trakcie szkolenia), socjoterapeuta, trener.

Pracuję terapeutycznie w kontakcie indywidualnym zarówno z dorosłymi, jak i młodzieżą. Staż kliniczny w pracy z dorosłymi zdobywałam na oddziale leczenia nerwic w Klinice Psychiatrii PUM w Szczecinie. Posiadam doświadczenie w socjoterapii młodzieży, a także w realizacji treningów kompetencji społecznych i warsztatów psychoedukacyjnych, w tym z zastosowaniem metody Outdoor Education.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów. Ukończyłam Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży. W Krakowskim Centrum Psychodynamicznym kontynuuję szkolenie się w zakresie psychoterapii, które jest akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Zrealizowałam szkolenie w pracy w Dziadzie rodzic – dziecko w nurcie psychodynamicznym oraz szkolenie w zakresie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

W swojej pracy przestrzegam standardów etyki zawodowej i poddaję ją systematycznej superwizji u rekomendowanej kadry z zakresu psychoterapii.

Praca z ludźmi jest dla mnie wielką pasją.

 

Życie można zrozumieć, patrząc nań tylko wstecz. Żyć jednak trzeba naprzód.

Soren Kierkegaard

Przewiń na górę
Call Now Button