fbpx

Iwona Piwowarczyk

Iwona Piwowarczyk

Jestem psychologiem, pedagogiem oraz psychoterapeutą (w trakcie szkolenia). Moja edukacja w obszarze psychoterapii obejmuje uzyskanie dyplomu Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego (Pomorskie Centrum Psychodynamiczne) oraz uczestnictwo w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej (Krakowskie Centrum Psychodynamiczne). Ukończyłam kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, na poziomie podstawowym i zaawansowanym (Centrum Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach). Jestem absolwentką psychologii, o specjalności psychologia kliniczna, na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doświadczenie kliniczne zdobywałam m.in. podczas stażu zawodowego na oddziale psychiatrycznym w  Samodzielnym Publicznym Specjalistycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „ZDROJE”.

Pracuję w nurcie psychodynamicznym z młodzieżą i osobami dorosłymi. Zajmuję się także wsparciem psychologicznym w kryzysach oraz w obszarze trudności i wyzwań wychowawczych. Jestem trenerem umiejętności miękkich, specjalizuję się w tematyce radzenia sobie ze stresem i emocjami oraz asertywności. Przeprowadziłam ponad 2 tys. godzin szkoleniowych, dla różnych grup uczestników. 

Od 2013 r. jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Należę także to Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Przestrzegam kodeksu etycznego psychologa i psychoterapeuty, a moją pracę poddaję regularnej superwizji. 

Przewiń do góry
Call Now Button