fbpx

Anna Szefner-Mirzołemska

Anna Szefner-Mirzołemska seksuolog

Jestem wrażliwą, empatyczną osobą, kieruje się w życiu zasadami. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy młodzieżą i ich rodzicami. Łączę wiedzę bio- psycho- seksuologiczną. Pragnie wspierać ludzi, dzielić się zdobytą wiedzą i umiejętnościami.

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Psychologia na Collegium Humanum, temat mojej pracy „Satysfakcja seksualna kobiet a liczba posiadanych dzieci”. Jest to obszar szczególnego mojego zainteresowania. Ukończyłam studia podyplomowe „Seksuologia kliniczna – opiniowanie, edukacja, terapia” na Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studia podyplomowe „Wychowanie prorodzinne i seksualne” na Uniwersytecie Szczecińskim.  W celu lepszego wspierania osób w potrzebie ukończyłam kurs Coachingu Akademii Empiria. Wiedzę dotyczącą biologicznych mechanizmów działania, funkcjonowania i podłoża różnych form zachowania uzyskałam na studiach magisterskich na kierunku Biologia na Uniwersytecie Szczecińskim. Od wczesnych lat szkolnych chciałam zostać psychologiem, związku z czym wybrałam profil w LO nr 2 biologiczno-psychologiczny.

Stale podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach i kursach. Ostatnio odbyłam kurs „Seksuologia w ICD-11 nowe wytyczne odnośnie diagnozy i słownictwa” prowadzone przez mojego mentora prof. dr hab. n. med. Zbigniewa Lwa-Starowicza oraz inne kursy m.in. Terapia schematów CRP we Wrocławiu, Terapia par UniqSkills Roczna Szkoła Intymności CPNS (w trakcie). Swoja wiedzą z dziedziny psychologii, a także seksuologii dzielę się ze studentami Akademii Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie oraz Collegium Humanum w filii Szczecin.

Zajmuje się sferą życia seksualnego, a dokładniej poprawą satysfakcji seksualnej – brak orgazmu, zaburzenia erekcji, przedwczesny wytrysk, boleści podczas stosunku. Udzielam porad z zakresu anatomii, higieny intymnej, zapobiegania ciąży a także w przypadku problemów z samoakceptacją. Skupiam się na budowaniu poczucia własnej wartości i podnoszeniu samooceny. W przypadku par skupiam się nad poprawą komunikacji, przezwyciężeniu kryzysu, zdrady i zbudowaniu nowego satysfakcjonującego związku analizując style przywiązania i języki miłości.

Przewiń na górę
Call Now Button