fbpx

Anna Ged

Anna Ged

Jestem psychologiem klinicznym. W 2012 roku ukończyłam 4 letnie szkolenie psychoterapeutyczne „Psychoterapia dzieci i młodzieży” realizowany w ramach Ukraińskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów. Posiadam także certyfikat szkolenia: „Terapia Tańcem i Ruchem. Poziom podstawowy: taniec terapeutyczny”.

Studia psychologiczne ukończyłam na Lwowskim Państwowym Uniwersytecie im. Iwana Franki we Lwowie. Zakończyłam szkolenie podyplomowe w zakresie „Diagnozy i rehabilitacji neuropsychologicznej” na UMCS w Lublinie. W 2018r zrealizowałam program specjalizacji i uzyskałam tytuł Specjalisty w dziedzinie psychologii klinicznej.

Doświadczenie kliniczne zdobyłam pracując na oddziałach Szpitala Psychiatrycznego (m.in. na oddziale ogólnopsychiatrycznym i oddziale leczenia zaburzeń nerwicowych) oraz w Poradniach Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych i dla Dzieci i Młodzieży. Pracowałam także w Hospicjum Domowym oraz w Poradni Medycyny Paliatywnej. Dotychczasowa praca pozwoliła mi rozwinąć szerokie kompetencje w zakresie diagnozy neuropsychologicznej, diagnozy psychologicznej dorosłych i dzieci, poradnictwa psychologicznego i psychoterapii. Pracuję  terapeutycznie z dziećmi, młodzieżą i z dorosłymi w nurcie psychodynamicznym, w pracy wykorzystuję elementy art terapii i pracy z ciałem.

Stale poszerzam swoją wiedzę oraz zdobywam nowe umiejętności biorąc udział w licznych konferencjach oraz szkoleniach.


Pełna oferta diagnostyczna jest dostępna na stronie: https://www.interacentrum.org/diagnoza-psychologiczna/

Przewiń na górę
Call Now Button