fbpx

Agnieszka Abramowska-Szagun

Agnieszka Abramowska-Szagun

Agnieszka Abramowska

Jestem psychologiem, pedagogiem, certyfikowanym psychoterapeutą (certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej nr 192) oraz socjoterapeutą. Pracuję w nurcie psychodynamicznym z osobami dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi.

Ukończyłam studia psychologiczne na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, studia pedagogiczne na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego, Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego oraz czteroletnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, akredytowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi podczas pracy na oddziale psychiatrycznym w SPS ZOZ Zdroje w Szczecinie, w Zachodniopomorskim Instytucie Psychoterapii, a także w gabinecie psychologiczno-psychoterapeutycznym. Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji u superwizorów rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Psychiatryczne.

Regularnie podnoszę kompetencje uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach. W swojej pracy przestrzegam standardów etyki zawodowej.

Przewiń na górę
Call Now Button